Kontakt

Zapraszam do kontaktu pod adresem
technik email

2 komentarze do “Kontakt”

 1. Witam czytałem twoją opinię na temat 1and1 czy aż tak na prawdę tak denna jest ta firma ?? piszę ponieważ nad nimi się zastanawiam. Zatrzymał mnie fakt iż dają w pakiecie „ULTIMATE” Przestrzeń bez limitu. W sumie nie wiem co o tym myśleć.

  Odpisz jeżeli znajdziesz chwilę. Pozdrawiam

 2. Hosting 1&1 oceniam bardzo wysoko – gdy potrzebujesz hostingu na własne potrzeby.
  Jest super stabilny. Hostowanie strony na dwóch serwerach jednocześnie rzeczywiście skutkuje niezwykle rzadkimi przestojami.
  Natomiast ja tworzę strony dla kilkudziesięciu klientów, bardzo często są to osoby o minimalnej wiedzy na temat technik internetowych. W ich oczach straciłem bardzo wiele gdy przez dobę nie mogli wysyłać poczty bo ktoś inny, z innej firmy rozsyłał spam korzystając ze wspólnego serwera a blokadę otrzymali wszyscy.
  Od wielu lat tworzę strony i dobry, szybki, życzliwy kontakt z serwerownią cenię bardzo wysoko. Dlatego teraz przeszedłem na najwyższą opcję hostingu w http://linuxpl.com/ czyli WPRO. Oni oprócz tradycyjnych form są dostępni na webczacie i GG prawie non-stop. Zupełnie inne podejście.
  A widziałeś w moim wpisie korespondencję z 1&1. W krótkim liście było 7(!) zwrotów grzecznościowych, wyglądało to wręcz karykaturalnie. A odpisali – że nie pomogą.

Dodaj komentarz

1000pytan.pl