Bitcoin predykcja 2022

Od końca wiosny hodlerzy Bitcoina zastanawiają się czy to koniec bańki. Przedstawię i uzasadnię dlaczego najlepsze dopiero przed nami.

Hossa 2013 nikogo nie obchodziła. Bawili się w to tylko cyberpunki i najlepiej poinformowani spekulanci. Cena BTC doszła do 1 000 dolarów.

Hossa 2017 była pierwszą, która rozpoczęła masową adopcję. Pracowałem wtedy w dziale informatyki i ze zdumieniem obserwowaliśmy rosnące ceny. Ale i tak nikt poza mną nie zaczął gromadzić BTC. Cena doszła do 20 000 dolarów.

Jednak w wielu krajach niestabilnych walutowo BTC i inne kryptowaluty zaczęły wchodzić do masowego użytku. Azja, Wenezuela, Argentyna. Ukraina ma chyba najwięcej bitcoinowych milionerów wśród europejskich krajów.

Amerykański rząd od wiosny 2020 roku przygotowuje najlepszą akcję promocyjną w historii BTC. Gargantuiczny dodruk dolara (40% wszystkich dolarów jakie kiedykolwiek powstały zostało wpuszczone do gospodarki w ciągu ostatnich 20 miesięcy). To oznacza, że USA od wiosny 2020 eksportują głównie inflację. Na cały świat, bez wyjątków.

Teraz zapowiedziano spowolnienie dodruku, co prawdopodobnie spowoduje ogromne spadki na giełdach całego świata. A podatek inflacyjny się nie zatrzyma. Te puste dolary już krążą w gospodarkach.

Obojętnie co dzieje się na giełdach – Bitcoin reaguje na to bardzo silnie. Dlatego wieszczę ogromny spadek jego kursu a następnie, w krótkim okresie czasu budowanie kolejnej bańki. O wiele większej niż obecna.

HODL!

Dodaj komentarz